Розробка web-сайтів та програмного забезпечення Розробка web-сайтів та програмного забезпечення
3www.com.ua

Розробка програм

Якщо Ви займаєтеся бізнесом або на когось працюєте і Вам, або Вашим співробітникам, бухгалтерам, товарознавцям, доводиться вести якийсь звіт, чи це бухгалтерський чи складський, облік доходів і витрат – він забирає у Вас певну кількість часу. Мало того, щоб усереднити якісь показники, відстежити рух товарів або грошових коштів, доводиться пристойно попрацювати над наявними даними, тим більше зробити їх наочними, для прийняття певного рішення.

Це може бути проста програма контролю доходів-витрат за різними категоріями з побудовою графіків, діаграм, переглядом динаміки за заданими періодами. Також це може бути програма призначена для комплексної автоматизації бухгалтерського, управлінського та оперативного обліку на підприємстві або універсальна програма автоматизованого торгового обліку, яка включає в себе практично всі інструменти для проведення аналізу торговельного процесу.
Дані програми необхідні і просто незамінні для організацій, малих підприємств та приватних підприємців, у яких штатний бухгалтер/бухгалтерія відсутня або завалена великим обсягом робіт (вони прості, легкі в роботі і не потребують спеціальної бухгалтерської освіти, мають досить широкі функціональні можливості).
І все це далеко не межа, ми можемо створити програмний продукт будь-якої складності, головне щоб Ви чітко сформулювали завдання.

Якщо Ви зацікавилися нашою пропозицією напишіть нам, задайте всі питання, що Вас цікавлять, і Ми будемо раді, якщо зможемо бути чим-небудь корисні Вам.